KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725005
nr 1372 5005
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Cirkus. Signerad, numrerad EA 3/5, ca 28x38 cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:46:20
100 kr
150 kr